KONST / Litografier / Färglitografi 9401554
nr 940 1554
Färglitografi
Leif Persson, vårkväll, 1/25, signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:08:10
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr